baner
Komunikat Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Łosicach w związku z obowiązującym stanem zagrożenia epidemicznego

Szanowni Państwo,

w związku z trwającym stanem zagrożenia epidemicznego, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Nas wszystkich, zwracam się z prośbą do Interesantów Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Łosicach o ograniczenie kontaktów bezpośrednich z naszym Inspektoratem do niezbędnego minimum.

Proszę o korzystanie z alternatywnych sposobów komunikowania się z urzędem:

  • tel. /83/ 359 04 52
  • e-mail: pinb@losice.pl
  • Elektroniczna Skrzynka Podawcza: /PINBLosice/SkrytkaESP 

Od dnia 16 marca 2020 r. (poniedziałek) nastąpią zmiany  w obsłudze Interesantów. Utrudniony będzie również dostęp do budynku w którym znajduje się Inspektorat.

Obsługiwane w biurze inspektoratu będą tylko osoby umówione telefonicznie lub elektronicznie. Jednocześnie apelujemy do osób, które mają objawy przeziębienia, katar, kaszel, gorączkę, osłabienie  itp. o nie przychodzenie do Urzędu.

Do odwołania wstrzymane zostają bezpośrednie przyjęcia interesantów w sprawach skarg i wniosków. Swoje żądania i nowe dowody w sprawach można składać za pośrednictwem poczty polskiej, usług elektronicznych lub za pomocą skrzynki podawczej znajdującej się w wejściu do budynku UMiG w Łosicach.

Za pomocą skrzynki podawczej będzie można dostarczać zawiadomienia o zamiarze rozpoczęcia robót budowlanych. Muszą być one jednak kompletne, spięte i w całości wypełnione.

Zawiadomienia o zakończeniu budowy i wnioski o pozwolenie na użytkowanie przyjmowane będą po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym lub e-mailowym. Dostęp do akt sprawy w postępowaniach administracyjnych również będzie możliwy po wcześniejszym uzgodnieniu z pracownikami PINB w Łosicach.

z poważaniem

Powiatowy Inspektor Nadzoru

Budowlanego w Łosicach

Sylwester Chwedczuk