baner
Komunikat Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Łosicach o wstrzymaniu kontroli w terenie w związku z obowiązującym stanem zagrożenia epidemicznego

Szanowni Państwo,
w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2, na podstawie § 8 ust. 2 rozporządzenia Ministra Zdrowia z 13 marca br. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego, w trosce o zdrowie Interesantów PINB Łosice oraz naszych pracowników, informuję, iż
od dnia dzisiejszego, tj. 18.03.2020 r. do dnia 10.04.2020 r. wstrzymane są wszystkie kontrole (oględziny) w terenie, prowadzone na podstawie rozdziału IV Kodeksu postępowania administracyjnego.
Kontrole wyznaczone przez PINB w Łosicach w okresie 18.03. – 10.04.2020 r. nie odbędą się. O nowych terminach poinformujemy pisemnie. W razie wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.
PINB w Łosicach prowadził będzie jedynie, w razie konieczności, kontrole obiektów stwarzających bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia i życia ludzi, bezpieczeństwa mienia i środowiska.
Termin zawieszenia kontroli może ulec zmianie w zależności od rozwoju sytuacji zagrożenia koronawirusem. Bardzo proszę Państwa o wyrozumiałość i zrozumienie dla przyjętego sposobu postępowania w tym okresie.
z poważaniem
Sylwester Chwedczuk
Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Łosicach