Jesteś tutaj: Bip -> Koronawirus
Koronawirus
 

Najważniejsze informacje o funkcjonowaniu Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Łosicach z związku z trwającym w Polsce stanem epidemii

 

Nasz urząd pracuje bez zmian, w godzinach 7.30-15.30 od poniedziałku do piątku.
     W tych godzinach jesteśmy do Państwa dyspozycji. Można się z nami kontaktować telefonicznie i mailowo. Możliwe jest też osobiste stawienie się z dokumentami w biurze inspektoratu.
  • tel. /83/ 359 04 52
  • e-mail: pinb@losice.pl
  • Elektroniczna Skrzynka Podawcza: /PINBLosice/SkrytkaESP
     Dokładamy wszelkich starań aby załatwianie spraw przebiegało sprawnie i bezpiecznie.  Oczywiście, należy zachowywać środki ostrożności, jakie aktualnie obowiązują przy poruszaniu się w zamkniętych miejscach publicznych. 

 

     Jeżeli chodzi o pozwolenia na użytkowanie to w związku z wprowadzoną Tarczą Antykryzysową 2.0, uproszczono procedurę dla obiektów wymagających uzyskania decyzji o pozwoleniu na użytkowanie. W czasie trwania stanu epidemii wnioski o wydanie pozwolenia na użytkowanie nie będą stanowić wezwania o przeprowadzenie obowiązkowej kontroli, a PINB będzie traktował je jak zwykłe zawiadomienie o zakończeniu budowy.  Na złożony wniosek o wydamy albo zaświadczenie o niezgłoszeniu sprzeciwu, albo decyzję wnoszącą sprzeciw do użytkowania.

 

    

 

Życzymy zdrowia i cierpliwości w tym trudnym dla wszystkich czasie!